• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Kompletna lokalizacja – Swoje Scandi

Swoje Scandi to nowa inwestycja Scandi Group, która powstaje w Dobrzykowicach. Spokojna miejscowość jest położona zaledwie 13 km od Wrocławia, do którego wygodnie można dojechać autem i pociągiem. Bliskość stacji kolejowej to także okazja do odwiedzenia mniej znanych atrakcji Dolnego Śląska podczas krótkich wycieczek.

Spędzaj wolny czas, tak jak najbardziej lubisz

Wieś otaczają piękne lasy oraz tereny rekreacyjne, które pozwalają zarówno na aktywny, jak i spokojny wypoczynek wśród przyrody. Najbliższą okolicę warto odkrywać podczas spacerów, czy wypraw rowerowych. W ciepłych miesiącach ciekawym pomysłem będzie także piknik z widokiem na Odrę, udział w spływie kajakowym w pobliskim Kamieńcu Wrocławskim, czy relaks na plaży przy Zalewie „Bajkał”.

Warto podkreślić, że miejscowość zajmuje ważne miejsce na kulturalnej mapie regionu. Zabudowania Dobrzykowic odegrały znaczącą rolę w polskiej kinematografii, stając się scenerią dla losów bohaterów kultowej serii „Sami Swoi”. Tu też znajduje się pamiątkowy pomnik Kargula i Pawlaka.

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Rozbudowana infrastruktura miejscowości to kompromis między ciszą i bliskością przyrody a dostępem do wygód miejskiego stylu życia. W zacisznych Dobrzykowicach znajdziesz, wszystko, czego potrzebujesz sklepy, punkty usługowe. Bez konieczności dojazdu do Wrocławia możesz skorzystać z także restauracji, kwiaciarni, apteki, a także salonu kosmetycznego. Nieopodal osiedla Swoje Scandi znajduje się nowoczesny Zespół Szkolno-Przedszkolny, a także żłobek oraz szkoła językowa dla dzieci i młodzieży. To wszystko sprawia, że Dobrzykowice można nazwać kompletną lokalizacją.

< POWRÓT