DOM
Z OGRODEM
Osiedle Scandi to unikalny w skali całego Wrocławia projekt, który znajduje się na granicy osiedli Jagodna i Brochowa. Został on podzielony na trzy etapy. W pierwszym powstało 30, a w drugim 46 domów w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie znalazły już swoich mieszkańców. Na nowych właścicieli czekać będzie jeszcze 48 lokali w etapie trzecim, który jest obecnie w przygotowaniu.
Inwestycja, dzięki doskonałemu położeniu, łączy w sobie spokojną okolicę z wygodną komunikacją z centrum miasta, co składa się na tzw. kompletną lokalizację. Komfort mieszkańców, poza zielonym sąsiedztwem, zapewnia także rozbudowana infrastruktura i bliskość szkół czy punktów usługowych. Ponadto elastycznie zaprojektowana przestrzeń domów oraz całego osiedla gwarantuje wygodę wszystkim jego mieszkańcom.
We własnych domach będzie mogło zamieszkać docelowo przeszło 120 rodzin. Każda z nich otrzyma (a część już otrzymała) do dyspozycji przestrzeń na trzech kondygnacjach w domach o zróżnicowanej powierzchni. Uniwersalnie zaprojektowane wnętrza zostały uzupełnione o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które zwiększą komfort użytkowania oraz pozwolą zaoszczędzić coraz droższą dziś energię.
Każdy z domów posiada oczywiście własny, duży i zielony ogród.
Wyszukiwarka domów dostępnych na Osiedlu Scandi
Osiedle Scandi to kameralne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w granicach Wrocławia, zaledwie 5 km od jego centrum. Położone na granicy Brochowa i Jagodna łączy zaciszny charakter z wygodną komunikacją. Mieszkańcy mogą skorzystać z linii autobusowej 133, a także z połączeń kolejowych dzięki bliskości stacji Wrocław-Brochów. W pobliżu osiedla znajdują się także ścieżki rowerowe prowadzące do centrum miasta.
Inwestycja powstała przy jednym z najpiękniejszych i jednocześnie najstarszym parku w mieście – Parku Brochowskim. Bliskość zieleni poza walorami estetycznymi to także okazja do weekendowych spacerów czy zabawy z dziećmi. Otoczenie przyrody, spokojna okolica, bliskość szkół, Biblioteki Miejskiej oraz punktów usługowych, a także wygodna komunikacja z centrum Wrocławia stanowią najważniejsze atuty lokalizacyjne.
Nie bez znaczenia jest też bliskość głównych arterii i obwodnic; 3 km dzielą Osiedle od Obwodnicy Wschodniej, natomiast autostrada A4 znajduje się w odległości 12 km. Pozwala to na swobodny dojazd do wielu miast i miejscowości nie tylko regionu, ale i całej Polski.
Jedną z największych zalet lokalizacji Osiedla Scandi jest bezpośrednie sąsiedztwo Żłobka Miejskiego, które pozwoli na uniknięcie korków oraz problemów z parkowaniem w godzinach porannych i popołudniowych.
W pobliżu można skorzystać z rozmaitych atrakcji, które zapewni tor kartingowy czy nowy Aquapark na Brochowie. Do spacerów z najbliższymi zachęca bliskość Parku Brochowskiego, a w nim liczne ścieżki, place zabaw, a także labirynt grabowy. Wygodna komunikacja z miastem to nie wszystko. Dzięki bliskości stacji kolejowej Wrocław-Brochów mieszkańcy mogą lepiej poznać region podróżując pociągiem.
Pobierz folder inwestycji Osiedle Scandi,
w którym znajdziesz najważniejsze
informacje dotyczące całego projektu.
Są to modyfikacje wykonywane po podpisaniu umowy deweloperskiej w trakcie trwania procesu budowy w oparciu o warunki techniczne i prawo budowlane.
Tak. Weryfikacja wniosku w postaci opinii, opracowanie dokumentacji zamiennej oraz realizowane później roboty budowlane są odpłatne.
Wniosek na zmiany lokatorskie należy uzgodnić z specjalistą ds. zmian lokatorskich i nanieść w czytelny i jednoznaczny sposób na karty techniczne przygotowane dla danej inwestycji.
Karty techniczne to rzuty lokali odpowiednich branż: architektury, instalacji elektrycznych/teletechnicznych, instalacji sanitarnych (wod.-kan., c.o., wentylacji). Karty techniczne klient otrzymuje po zawarciu umowy deweloperskiej.
– dobudowanie, usunięcie ścianek działowych,
– dodatkowe podejścia sanitarne oraz zmiana ich lokalizacji,
– dodatkowe punkty elektryczne (gniazda, włączniki) i gniazda teletechnicznych oraz zmiana ich lokalizacji, w oparciu o Warunki Techniczne oraz prawo budowlane.
Weryfikację przeprowadza deweloper w oparciu o uzgodnienia z Głównym Projektantem i Nadzorem Inwestorskim oraz w oparciu o Warunki Techniczne, prawo budowlane i harmonogramy prac budowlanych.
Nie, jeżeli zgłoszony zakres zmian wymaga opracowania dokumentacji zamiennej to dokumentację zamienną musi opracować Główny Projektant budynku za wiedzą Dewelopera.
1. Uzgodnienie wniosku przez klienta. Przygotowanie przez klienta wniosku na kartach technicznych dewelopera zgodnie z wzorem w czytelny i jednoznaczny sposób.
2. Weryfikacja wniosku przez Dewelopera w postaci opinii.
3. Zakres wnioskowanych zmian lokatorskich może wymagać opracowania Dokumentacji zamiennej przez Biuro Projektowe Dewelopera zgodnie z opinią. Na podstawie opinii wykonywana jest wycena opracowania dokumentacji zamiennej.
4. Wycena prac budowlanych niezbędnych do wprowadzenia zmian lokatorskich wykonywana jest na podstawie zaakceptowanej dokumentacji zamiennej.
5. Akceptacja kosztów wyceny przez Klienta i skierowanie prac do realizacji.