• Wrocław, Krakowska 36-38
 • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
 • biuro@scandi.pl
 • (+48) 71 750 06 60

Osiedle Scandi

Domy z ogrodami we Wrocławiu

Nowy etap w przygotowaniu

 

Domy w zabudowie bliźniaczej
Wrocław

kameralne osiedle | duży ogród | kompletna lokalizacja

Osiedle Scandi to unikalny w skali całego Wrocławia projekt, który znajduje się na granicy osiedli Jagodna i Brochowa. Został on podzielony na trzy etapy. W pierwszym powstało 30, a w drugim 46 domów w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie znalazły już swoich mieszkańców. Na nowych właścicieli czekać będzie jeszcze 48 lokali w etapie trzecim, który jest obecnie w przygotowaniu.

Inwestycja, dzięki doskonałemu położeniu, łączy w sobie spokojną okolicę z wygodną komunikacją z centrum miasta, co składa się na tzw. kompletną lokalizację. Komfort mieszkańców, poza zielonym sąsiedztwem, zapewnia także rozbudowana infrastruktura i bliskość szkół czy punktów usługowych. Ponadto elastycznie zaprojektowana przestrzeń domów oraz całego osiedla gwarantuje wygodę wszystkim jego mieszkańcom.

We własnych domach będzie mogło zamieszkać docelowo przeszło 120 rodzin. Każda z nich otrzyma (a część już otrzymała) do dyspozycji przestrzeń na trzech kondygnacjach w domach o zróżnicowanej powierzchni. Uniwersalnie zaprojektowane wnętrza zostały uzupełnione o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które zwiększą komfort użytkowania oraz pozwolą zaoszczędzić coraz droższą dziś energię.

Każdy z domów posiada oczywiście własny, duży i zielony ogród.

DOM

Z OGRODEM

KOMPLETNA

LOKALIZACJA

SCANDI4LIFE

NASZA FILOZOFIA

PRZESTRZEŃ

DLA MIESZKAŃCÓW

Wybierz dom

Wyszukiwarka domów dostępnych na Osiedlu Scandi

Plan Osiedle Scandi
Zrealizowane
 • w przygotowaniu
 • deklaracja pierwszeństwa
 • kolejne etapy
 • Nazwa:
 • Metraż:
 • Status:
Zobacz kartę Zapytaj o ofertę
Nazwa
Metraż
Pokoje
Garaż
Miejsce postojowe
Cena
Status
Numer 39b
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 39a
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 40b
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 40a
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 41b
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 41a
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 42b
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 42a
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 43b
157,45 m2
4 lub 5
1
1
w przygotowaniu
Numer 43a
157,45 m2
4 lub 5
1
1
w przygotowaniu
Numer 44b
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 44a
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 45b
157,45 m2
4 lub 5
1
1
deklaracja pierwszeństwa
Numer 45a
157,45 m2
4 lub 5
1
1
w przygotowaniu

  Jeśli chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie naszych inwestycji i wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie w tym celu Twoich danych osobowych objętych formularzem przez Scandi Home spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, kliknij w przycisk „Wyślij wiadomość” umieszczony poniżej.
  Podstawowe informacje na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz w związku z tym prawa, znajdziesz TUTAJ [ROZWIŃ].

  Przypominamy, że udzieloną nam zgodę możesz w każdej chwili odwołać, np. pisząc maila na adres biuro@scandi.pl
  . Szczegółowe informacje na temat tego jak przetwarzamy Twoje dane, w tym w szczególności na temat Twoich praw z tym związanych znajdziesz w naszej polityce prywatności

  Scandi pod klucz

  Doskonała lokalizacja

  5km od centrum | komunikacja miejska | tuż przy parku

  Osiedle Scandi to kameralne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w granicach Wrocławia, zaledwie 5 km od jego centrum. Położone na granicy Brochowa i Jagodna łączy zaciszny charakter z wygodną komunikacją. Mieszkańcy mogą skorzystać z linii autobusowej 133, a także z połączeń kolejowych dzięki bliskości stacji Wrocław-Brochów. W pobliżu osiedla znajdują się także ścieżki rowerowe prowadzące do centrum miasta.

  Inwestycja powstała przy jednym z najpiękniejszych i jednocześnie najstarszym parku w mieście – Parku Brochowskim. Bliskość zieleni poza walorami estetycznymi to także okazja do weekendowych spacerów czy zabawy z dziećmi. Otoczenie przyrody, spokojna okolica, bliskość szkół, Biblioteki Miejskiej oraz punktów usługowych, a także wygodna komunikacja z centrum Wrocławia stanowią najważniejsze atuty lokalizacyjne.

  Nie bez znaczenia jest też bliskość głównych arterii i obwodnic; 3 km dzielą Osiedle od Obwodnicy Wschodniej, natomiast autostrada A4 znajduje się w odległości 12 km. Pozwala to na swobodny dojazd do wielu miast i miejscowości nie tylko regionu, ale i całej Polski.

  Okolica

  sąsiedztwo żłobka | plac zabaw | aquapark

  Jedną z największych zalet lokalizacji Osiedla Scandi jest bezpośrednie sąsiedztwo Żłobka Miejskiego, które pozwoli na uniknięcie korków oraz problemów z parkowaniem w godzinach porannych i popołudniowych.

  W pobliżu można skorzystać z rozmaitych atrakcji, które zapewni tor kartingowy czy nowy Aquapark na Brochowie. Do spacerów z najbliższymi zachęca bliskość Parku Brochowskiego, a w nim liczne ścieżki, place zabaw, a także labirynt grabowy. Wygodna komunikacja z miastem to nie wszystko. Dzięki bliskości stacji kolejowej Wrocław-Brochów mieszkańcy mogą lepiej poznać region podróżując pociągiem.

  Galeria

  Pobierz folder inwestycji Osiedle Scandi,
  w którym znajdziesz najważniejsze
  informacje dotyczące całego projektu.

  Zmiany lokatorskie

  Co to są zmiany lokatorskie?

  Są to modyfikacje wykonywane po podpisaniu umowy deweloperskiej w trakcie trwania procesu budowy w oparciu o warunki techniczne i prawo budowlane.

  Czy zmiany lokatorskie są odpłatne?

  Tak. Weryfikacja wniosku w postaci opinii, opracowanie dokumentacji zamiennej oraz realizowane później roboty budowlane są odpłatne.

  Jak i z kim uzgodnić wniosek na zmiany lokatorskie?

  Wniosek na zmiany lokatorskie należy uzgodnić z specjalistą ds. zmian lokatorskich i nanieść w czytelny i jednoznaczny sposób na karty techniczne przygotowane dla danej inwestycji.

  Czym są karty techniczne lokalu?

  Karty techniczne to rzuty lokali odpowiednich branż: architektury, instalacji elektrycznych/teletechnicznych, instalacji sanitarnych (wod.-kan., c.o., wentylacji). Karty techniczne klient otrzymuje po zawarciu umowy deweloperskiej.

  Jaki jest zakres zmian lokatorskich?

  – dobudowanie, usunięcie ścianek działowych,

  – dodatkowe podejścia sanitarne oraz zmiana ich lokalizacji,

  – dodatkowe punkty elektryczne (gniazda, włączniki) i gniazda teletechnicznych oraz zmiana ich lokalizacji, w oparciu o Warunki Techniczne oraz prawo budowlane.

  Od czego zależy weryfikacja zmian lokatorskich i zgoda na ich wprowadzenie?

  Weryfikację przeprowadza deweloper w oparciu o uzgodnienia z Głównym Projektantem i Nadzorem Inwestorskim oraz w oparciu o Warunki Techniczne, prawo budowlane i harmonogramy prac budowlanych.

  Czy dokumentację zamienną może opracować zewnętrzne Biuro Projektowe?

  Nie, jeżeli zgłoszony zakres zmian wymaga opracowania dokumentacji zamiennej to dokumentację zamienną musi opracować Główny Projektant budynku za wiedzą Dewelopera.

  Jak przebiega proces wprowadzania zmian?

  1. Uzgodnienie wniosku przez klienta. Przygotowanie przez klienta wniosku na kartach technicznych dewelopera zgodnie z wzorem w czytelny i jednoznaczny sposób.

  2. Weryfikacja wniosku przez Dewelopera w postaci opinii.

  3. Zakres wnioskowanych zmian lokatorskich może wymagać opracowania Dokumentacji zamiennej przez Biuro Projektowe Dewelopera zgodnie z opinią. Na podstawie opinii wykonywana jest wycena opracowania dokumentacji zamiennej.

  4. Wycena prac budowlanych niezbędnych do wprowadzenia zmian lokatorskich wykonywana jest na podstawie zaakceptowanej dokumentacji zamiennej.

  5. Akceptacja kosztów wyceny przez Klienta i skierowanie prac do realizacji.

  Dziennik budowy