• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Przestrzeń dla mieszkańców

Jasne wnętrza, dużo naturalnego światła i miejsce na wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty. Wygodnie i przestronnie – tak wielu z nas określa wymarzoną do życia przestrzeń. W ostatnich latach coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na powierzchnię mieszkania, czy domu, ale także dostęp do terenów zielonych. Domy z ogrodami są nadal chętnie wyszukiwaną opcją.

Własny dom to wolność, poczucie bezpieczeństwa, które pozwala rozwijać swoje talenty i jeszcze lepiej dbać o relację z bliskimi. Dla wielu ludzi to także możliwość rozpoczęcia wspólnego życia, czy założenia rodziny. W końcu dom to coś więcej niż cztery ściany, stylowa sofa, czy naturalne drewno na podłodze. 

Twoje miejsce na Ziemi

Jakie oczekiwania powinien spełniać dom z ogrodem na przedmieściach? Najczęściej w odpowiedzi na to pytanie słyszymy – więcej miejsca, dużo zieleni. Cechy szczególnie ważne dla mieszkających dotąd w bloku, a także rodzin. Przechowywanie sprzętu sportowego, czy kurtek zimowych, a także znalezienie przestrzeni do majsterkowania może stanowić wyzwanie. 

Lista wymagań i preferencji związanych z nowym domem bywa długa. Nie oznacza to jednak, że nie jest możliwa do spełnienia. Dom z ogrodem nie musi zajmować wielkiej powierzchni. Kluczem jest projekt, w którym każdy m2 zostanie jak najlepiej wykorzystany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ogród to poza cieszącą oko roślinnością, miejsce spotkań, medytacji i wyciszenia. Warto zadbać, więc aby znalazło się w nim wszystko, czego najbardziej potrzebujemy.

Funkcjonalność każdego metra

Domy z ogrodami na osiedlach Scandi mają dokładnie przemyślany rozkład. Zarówno część dzienna, jak i wypoczynkowa są planowane, w taki sposób, aby móc zapewnić maksymalny komfort oraz swobodę użytkowania. Jedną z największych zalet ich wnętrz jest jasny oraz duży salon. To on wraz z otwartą kuchnią tworzy serce domu, w którym spędzamy najwięcej czasu z najbliższymi. Nawet 32 m2 tej powierzchni to poza swobodą również wiele możliwości aranżacji.

Centrum życia rodzinnego, w którym można dzielić się swoimi radościami i trudnościami, wymieniać opinie o nowym filmie, książce, czy grać w ulubione planszówki. W części dziennej znajduje się również wyjście na taras i ogród, które stanowią przedłużenie salonu, co szczególnie cenne w ciepłych miesiącach. Duże drzwi balkonowe stanowią także świetne źródło naturalnego światła. Otwarta przestrzeń zapewnia wygodną komunikację i sprzyja relaksowi. 

W domach Scandi pamiętamy także o przechowywaniu. W projektach, jeśli to możliwe uwzględniać dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Znajdzie się w nim miejsce na odkurzacz, deskę do prasowania oraz najpotrzebniejsze narzędzia. Piętro jednorodzinnych domów z ogrodami to miejsce przeznaczone na odpoczynek. Kilka sypialni zapewnia komfort mieszkańcom i pozwala na odrobinę prywatności, co cenią sobie nie tylko dorośli, ale także nastolatkowie.

Mieszkaj po swojemu

Dom powinien być naszą oazą. Miejscem, do którego chętnie wracamy po stresującym dniu w pracy i szkole. To także przestrzeń, w której możemy rozwijać pasje, tworzyć, majsterkować. Wolną sypialnie bez problemu możemy zamienić w gabinet, pracownię malarską, czy domowe kino. Ciesz się wygodną przestrzenią i mieszkaj po swojemu.

W domach z ogrodami Scandi stworzysz swoje wymarzone wnętrza. Niezależnie od tego, czy wyznajesz zasady minimalizmu, czy lubisz otaczać się kolekcjonowanymi podczas podróży przedmiotami. To od Ciebie i Twoich potrzeb zależy w jaki sposób zaaranżujesz swoje cztery kąty. Najważniejsze, żeby zaraz po rozpakowaniu kartonów, móc poczuć się “jak w domu”.

Dom powinien być naszą oazą. Miejscem, do którego chętnie wracamy po stresującym dniu w pracy i szkole. To także przestrzeń, w której możemy rozwijać pasje, tworzyć, majsterkować. Wolną sypialnie bez problemu możemy zamienić w gabinet, pracownię malarską, czy domowe kino. Ciesz się wygodną przestrzenią i mieszkaj po swojemu. 

< POWRÓT