• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Historia

2014

Rozpoczęcie działalności Grupy

Początkiem działalności Grupy Deweloperskiej Scandi Home był rok 2014, w którym powołana została pierwsza spółka oraz rozpoczęły się przygotowania do uruchomienia premierowej inwestycji.

2015

Pierwsza inwestycja – Zielony Smolec

W 2015 roku został zainaugurowany pierwszy projekt Scandi Home. Była to inwestycja Zielony Smolec, składająca się z 29 komfortowych i nowoczesnych mieszkań w podwrocławskim Smolcu.

2017

Zielony Smolec – zakończenie budowy 

Zielony Smolec – pierwsza inwestycja Grupy Deweloperskiej zakończyła się w 2017 roku. Wszystkie lokale zostały sprzedane, tym samym 29 rodzin zyskało nowy dom.

Domy Scandi – rozpoczęcie I i II etapu

W 2017 roku rozpoczęła się realizacja I i II etapu inwestycji Domy Scandi, która jest zlokalizowana w Smolcu – spokojnej miejscowości dobrze skomunikowanej z pobliskim Wrocławiem.

2018

Domy Scandi – kolejne etapy w przygotowaniu

W 2018 roku zakończono budowę I etapu inwestycji w Smolcu, kontynuowane są prace II etapu. Duże zainteresowanie ze strony klientów oraz szybkie tempo realizacji sprawiły, że rozpoczęto III oraz IV etap projektu „Domy Scandi”.

Ville Scandi – pierwszy projekt we Wrocławiu

W 2018 roku Grupa rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji – Villi Scandi we Wrocławiu. Było to wyjątkowe przedsięwzięcie na mapie projektów deweloperskich w stolicy Dolnego Śląska, na który składa się 16 unikalnych willi w zabudowie szeregowej.

 

2019

Domy Scandi – ukończenie II, III, IV etapu 

W 2019 roku Grupa Deweloperska zakończyła prace nad osiedlem „Domy Scandi”. Łącznie w ramach inwestycji w podwrocławskim Smolcu powstały 44 domy – wszystkie znalazły swoich właścicieli.

Osiedle Scandi – flagowa inwestycja we Wrocławiu

W czerwcu 2019 roku rozpoczęła się budowa I etapu (część A i B) największego do tej pory przedsięwzięcia Grupy – osiedla 124 inteligentnych domów we Wrocławiu. Inwestycja powstała przy ulicy Sygnałowej, na granicy Jagodna i Brochowa. Podzielone na kilka etapów przedsięwzięcie od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród poszukujących swoich czterech kątów w wygodnej lokalizacji.

 

2020

Ville Scandi – zakończenie budowy

W 2020 zakończono wszystkie prace związane z realizacją 16 lokali w zabudowie szeregowej na wrocławskim Zalesiu – jednym z najbardziej zielonych miejsc w mieście.

Scandi City – rozpoczęcie realizacji I etapu

Rozpoczęcie budowy osiedla w podwrocławskich Siechnicach, tuż przy Błękitnej Lagunie. Powstaje tutaj 72 jednorodzinne, dwukondygnacyjne domy szeregowe. W pierwszym etapie jest ich 28, w kolejnym 16, natomiast w trzecim lokali znów będzie 28.

Osiedle Scandi rośnie w oczach

Rozpoczęta przed rokiem budowa osiedla przy Parku Brochowskim nabrała tempa. I etap został podzielony na mniejsze części, z których C i D przeszły w kolejną fazę – wylano fundamenty, a wykonawca kontynuuje prace związane z pierwszą kondygnacją.

 

2021

Scandi City – rozpoczęcie realizacji II etapu

Po ogromnym sukcesie I etapu inwstycji, naturalnym krokiem było rozpoczęcie budowy etapu II. Etap stworzyło 16 kolejnych domów w zabudowie szeregowej.

Osiedle Scandi – kolejne kamienie milowe projektu

Na Osiedlu Scandi zlokalizowanym na granicy Brochowa i Jagodna zakończono prace nad wszystkimi częściami (A,B,C,D) I etapu. Finalizacja I etapu pozwolila wykonawcy na rozpoczecie II etapu inwestycji zlokalizowanej na obrzeżach Wrocławia.

2022

Osiedle Scandi – II etap inwestycji dobiega końca

Przy wciąż rosnącej popularności projektu, najważniejsza inwestycja Scandi weszła w kolejną fazę realizacji. Etap II to 40 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej z dużymi i pięknymi ogrodami.