• Wrocław, Krakowska 36-38
 • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
 • biuro@scandi.pl
 • (+48) 71 750 06 60

Scandi City

Domy szeregowe w Siechnicach
Zamieszkaj przy Lagunie

Zobacz szczegóły

 

Domy szeregowe w Siechnicach

otoczenie natury | dom z ogrodem | kompletna lokalizacja

Osiedle Scandi City powstaje przy ulicy Paderewskiego w Siechnicach, tuż przy zalewie Błękitna Laguna. Całość inwestycji obejmują w sumie 72 dwukondygnacyjne domy szeregowe. 44 w pierwszych dwóch etapach zostały już ukończone i znalazły swoich właścicieli. Kolejnych 28 lokali czeka na nowych nabywców w etapie III.

Scandi City łączy w sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, co pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu mieszkańców. Ponadto elastyczny projekt zapewnia dużą swobodę aranżacji i zagospodarowania wnętrz zgodnie z własnymi potrzebami. Każdy z domów jednorodzinnych ma łącznie powierzchnię 111,47 m2 na dwóch kondygnacjach, a jedną z jego zalet jest doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń naturalnym światłem.

Pierwszy poziom zabudowy tworzy przede wszystkim przestronny, jasny salon z wyjściem na taras oraz ogród. Całość została uzupełniona o aneks kuchenny, łazienkę, wiatrołap i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze mieszkańcy mogą skorzystać z trzech lub nawet czterech sypialni oraz bardzo dużej, wygodnej łazienki. Dużym atutem domów powstających w Scandi City są ogrody, które pozwalają na relaks czy spotkania z najbliższymi w otoczeniu zieleni.

DOMY

Z OGRODAMI

KOMPLETNA

LOKALIZACJA

SCANDI4LIFE

NASZA FILOZOFIA

PRZESTRZEŃ

DLA MIESZKAŃCÓW

Wybierz dom

Wyszukiwarka domów na osiedlu Scandi City

Plan Scandi City
Etap #1
Etap #2
Etap #1
 • umowa rezerwacyjna
 • wolne
 • deklaracja pierwszeństwa
 • Nazwa:
 • Metraż:
 • Status:
Zobacz kartę Zapytaj o ofertę
Nazwa
Metraż
Pokoje
Miejsce postojowe
Cena
Status
Numer 23a
111,47 m2
4 lub 5
2
umowa rezerwacyjna
Numer 23b
111,47 m2
4 lub 5
2
deklaracja pierwszeństwa
Numer 24c
111,47 m2
4 lub 5
2
wolne
Numer 24d
111,47 m2
4 lub 5
2
umowa rezerwacyjna
Numer 25a
111,47 m2
4 lub 5
2
umowa rezerwacyjna
Numer 25b
111,47 m2
4 lub 5
2
wolne
Numer 26c
111,47 m2
4 lub 5
2
wolne
Numer 26d
111,47 m2
4 lub 5
2
umowa rezerwacyjna

  Jeśli chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie naszych inwestycji i wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie w tym celu Twoich danych osobowych objętych formularzem przez Scandi Home spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, kliknij w przycisk „Wyślij wiadomość” umieszczony poniżej.
  Podstawowe informacje na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz w związku z tym prawa, znajdziesz TUTAJ [ROZWIŃ].

  Przypominamy, że udzieloną nam zgodę możesz w każdej chwili odwołać, np. pisząc maila na adres biuro@scandi.pl
  . Szczegółowe informacje na temat tego jak przetwarzamy Twoje dane, w tym w szczególności na temat Twoich praw z tym związanych znajdziesz w naszej polityce prywatności

  Scandi pod klucz

  Doskonała lokalizacja

  20 minut od Wrocławia | stacja kolejowa | bliskość szkół i przedszkoli

  Scandi City tworzą domy z ogrodami położone w podwrocławskich Siechnicach. Do stolicy Dolnego Śląska można dojechać stąd w mniej niż 30 minut pociągiem i w 20 minut samochodem. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie zalewu Błękitna Laguna, który umożliwia mieszkańcom relaks nie tylko w upalne dni.

  W najbliższej okolicy mieszczą się także żłobki, przedszkola i szkoły oraz różnorodne punkty usługowe i sklepy. Wszystko czego potrzebują mieszkańcy znajduje się zaledwie kilkanaście minut wędrówki od Scandi City.

  Okolica

  otoczenie zieleni | aktywny wypoczynek | relaks

  Okoliczne tereny stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku czy spokojnej eksploracji. Licznym trasom spacerowym i rowerowym towarzyszą niezwykłe krajobrazy. W pobliżu znajduje się m.in wieża widokowa w Kotowicach czy Zamek Topacz wraz z unikatowym Muzeum Motoryzacji. Ponadto zaledwie kilkanaście minut od osiedla Scandi City są zlokalizowane Jezioro Dziewicze czy Zalew Bajkał.

  Sąsiedztwo osiedla pozwala na różnorodne aktywności od spacerów, po jazdę rowerem czy konno. Pobliskie lasy, a także zbiorniki wodne to świetna okazja do weekendowego odpoczynku czy spotkania z najbliższymi w otoczeniu zieleni.

  Galeria

  Pobierz folder inwestycji Scandi City,
  w którym znajdziesz najważniejsze
  informacje dotyczące całego projektu.

  Zmiany lokatorskie

  Co to są zmiany lokatorskie?

  Są to modyfikacje wykonywane po podpisaniu umowy deweloperskiej w trakcie trwania procesu budowy w oparciu o warunki techniczne i prawo budowlane.

  Czy zmiany lokatorskie są odpłatne?

  Tak. Weryfikacja wniosku w postaci opinii, opracowanie dokumentacji zamiennej oraz realizowane później roboty budowlane są odpłatne.

  Jak i z kim uzgodnić wniosek na zmiany lokatorskie?

  Wniosek na zmiany lokatorskie należy uzgodnić z specjalistą ds. zmian lokatorskich i nanieść w czytelny i jednoznaczny sposób na karty techniczne przygotowane dla danej inwestycji.

  Czym są karty techniczne lokalu?

  Karty techniczne to rzuty lokali odpowiednich branż: architektury, instalacji elektrycznych/teletechnicznych, instalacji sanitarnych (wod.-kan., c.o., wentylacji). Karty techniczne klient otrzymuje po zawarciu umowy deweloperskiej.

  Jaki jest zakres zmian lokatorskich?

  – dobudowanie, usunięcie ścianek działowych,

  – dodatkowe podejścia sanitarne oraz zmiana ich lokalizacji,

  – dodatkowe punkty elektryczne (gniazda, włączniki) i gniazda teletechnicznych oraz zmiana ich lokalizacji, w oparciu o Warunki Techniczne oraz prawo budowlane.

  Od czego zależy weryfikacja zmian lokatorskich i zgoda na ich wprowadzenie?

  Weryfikację przeprowadza deweloper w oparciu o uzgodnienia z Głównym Projektantem i Nadzorem Inwestorskim oraz w oparciu o Warunki Techniczne, prawo budowlane i harmonogramy prac budowlanych.

  Czy dokumentację zamienną może opracować zewnętrzne Biuro Projektowe?

  Nie, jeżeli zgłoszony zakres zmian wymaga opracowania dokumentacji zamiennej to dokumentację zamienną musi opracować Główny Projektant budynku za wiedzą Dewelopera.

  Jak przebiega proces wprowadzania zmian?

  1. Uzgodnienie wniosku przez klienta. Przygotowanie przez klienta wniosku na kartach technicznych dewelopera zgodnie z wzorem w czytelny i jednoznaczny sposób.

  2. Weryfikacja wniosku przez Dewelopera w postaci opinii.

  3. Zakres wnioskowanych zmian lokatorskich może wymagać opracowania Dokumentacji zamiennej przez Biuro Projektowe Dewelopera zgodnie z opinią. Na podstawie opinii wykonywana jest wycena opracowania dokumentacji zamiennej.

  4. Wycena prac budowlanych niezbędnych do wprowadzenia zmian lokatorskich wykonywana jest na podstawie zaakceptowanej dokumentacji zamiennej.

  5. Akceptacja kosztów wyceny przez Klienta i skierowanie prac do realizacji.

  Dziennik budowy