• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Zarząd

Marcin Smok
prezes zarządu

Właściciel bezpośrednio zarządzający i odpowiedzialny za funkcjonowanie całej grupy oraz realizację celów strategicznych.

Absolwent wrocławskiej Akademii Ekonomicznej oraz studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 9 lat zarządza Grupą Deweloperską Scandi.

Zdobywanie bezcennego doświadczenia w branży rozpoczął przeszło 15 lat temu jako menedżer w firmie deweloperskiej w Norwegii, w której pobyt stał się inspiracją do rozpoczęcia w 2013 roku działalności budowlano-deweloperskiej w Polsce. Jej fundamentem stały się zaczerpnięte w Skandynawii rozwiązania technologiczne, architektoniczne oraz kultura pracy.

Pracę postrzega jako wypełnianie misji społecznej tworząc miejsce do życia zgodne z potrzebami mieszkańców i wymogami współczesności. Dotyczy to przede wszystkim przestrzeni, ekologi, ekonomii oraz wpływu warunków mieszkaniowych na zdrowie.

Pasjonuje się przedsiębiorczością, psychologią oraz architekturą i budownictwem. Promuje zdrowy styl życia, biohacking i rozwój duchowy.

W wolnych chwilach skupia się na dbaniu o kondycję fizyczną uprawiając kolarstwo górskie, żeglarstwo motorowodne, strzelectwo taktyczne i tenis.

Małgorzata Matyja
członek zarządu

Zarządzająca działem finansów i administracji.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku matematyki oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku rachunkowość i finanse. Ukończyła również podyplomowe studia zarządzania nieruchomościami.

W Scandi Group odpowiedzialna za tworzenie i prowadzenie polityki finansowej i administracyjnej. Specjalizuje się w kontrolingu finansowym i koordynacji działów sprzedażowego, prawnego i podatkowego.

Inspiracją do codziennej pracy jest dla niej otaczająca ją rzeczywistość – wspólnie ze Scandi Group tworzy nową przestrzeń do życia.

Wolne chwile poświęca na aktywny wypoczynek i podróże po świecie z rodziną. Docenia również regionalne walory i atrakcje, jakie oferuje o każdej porze roku piękny region Dolnego Śląska.

Zespół

Jarosław Najda
doradca klienta

Robert Musioł
kierownik projektu

Marek Kopiczko
technik budowy – serwisant

Jakowos Karachadzis
koordynator