• Wrocław, Krakowska 36-38
 • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
 • biuro@scandi.pl
 • (+48) 71 750 06 60

Swoje Scandi

Domy Szeregowe w Dobrzykowicach
Osiedle w otoczeniu zieleni

Wkrótce w sprzedaży

 

Szeregówki Dobrzykowice

zaciszne osiedle | własny ogród | dom w cenie mieszkania

Zaciszne osiedle Swoje Scandi powstaje w zielonych Dobrzykowicach. Kameralna, przyjazna atmosfera i kompletna lokalizacja stanowią poszukiwany przez wielu kompromis. Inwestycja łączy nowoczesne rozwiązania i została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach przyszłych domowników, którzy mogą w elastyczny sposób dopasować wnętrza do swoich celów. Projekt zakłada budowę 54 domów szeregowych o powierzchni 102,20 m2.

Przestronne, jasne wnętrza na dwóch kondygnacjach pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i komfortowe użytkowanie. Na parterze przyszli mieszkańcy otrzymają przestronny salon z częścią jadalnianą oraz wyjściem do ogrodu. Znajdzie się tam również kuchnia, mniejsza łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Pierwsze piętro stanowi część wypoczynkową, w której znajdą cztery sypialnie oraz druga łazienka. Poza wygodnymi wnętrzami, dużą zaletą domów osiedla Swoje Scandi jest własny ogród, który pozwoli na regenerację i stworzenie prywatnej, zielonej oazy w zasięgu kilku kroków.

DOMY

Z OGRODAMI

KOMPLETNA

LOKALIZACJA

SCANDI4LIFE

NASZA FILOZOFIA

PRZESTRZEŃ

DLA MIESZKAŃCÓW

Wybierz dom

Wyszukiwarka domów dostępnych na osiedlu Swoje Scandi

Plan Dobrzykowice
 • w przygotowaniu
 • kolejne etapy
 • Nazwa:
 • Metraż:
 • Status:
Zobacz kartę Zapytaj o ofertę
Nazwa
Metraż
Pokoje
Miejsce postojowe
Cena
Status
Numer 1a
125,69 m2
5
2
w przygotowaniu
Numer 1b
125,69 m2
5
2
w przygotowaniu
Numer 1c
125,69 m2
5
2
w przygotowaniu
Numer 1d
125,69 m2
5
2
w przygotowaniu
Numer 1e
125,69 m2
5
2
w przygotowaniu
Numer 1f
125,69 m2
5
2
w przygotowaniu

  Jeśli chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie naszych inwestycji i wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie w tym celu Twoich danych osobowych objętych formularzem przez Scandi Home spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, kliknij w przycisk „Wyślij wiadomość” umieszczony poniżej.
  Podstawowe informacje na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz w związku z tym prawa, znajdziesz TUTAJ [ROZWIŃ].

  Przypominamy, że udzieloną nam zgodę możesz w każdej chwili odwołać, np. pisząc maila na adres biuro@scandi.pl
  . Szczegółowe informacje na temat tego jak przetwarzamy Twoje dane, w tym w szczególności na temat Twoich praw z tym związanych znajdziesz w naszej polityce prywatności

  Scandi pod klucz

  Doskonała lokalizacja

  13 km od Wrocławia | spokojna okolica| bliskość szkół

  Swoje Scandi to nowa inwestycja Grupy Deweloperskiej Scandi, która powstaje w Dobrzykowicach. Spokojna wieś jest położona zaledwie 13 km od Wrocławia, do którego można dojechać zarówno autem jak i pociągiem. To właśnie w tej miejscowości powstały kadry do popularnej, polskiej komedii „Sami Swoi”.

  Wieś otaczają piękne lasy i tereny rekreacyjne. Ponadto przy osiedlu znajduje się nowoczesny Zespół Szkolno-Przedszkolny, a także żłobek czy szkoła językowa dla dzieci i młodzieży. Mieszkańcy mogą skorzystać także z licznych sklepów czy punktów usługowych w tym apteki czy kwiaciarni, bez konieczności dojazdu do Wrocławia.

  Okolica

  zielona okolica | park rozrywki | trasy rowerowe

  W sąsiedztwie inwestycji w Dobrzykowicach znajdują się tereny zielone, które pozwalają na aktywny wypoczynek. Jednym z nich jest piękny i rozległy Las Strachociński. Weekendowe spacery czy przejażdżki rowerem po zróżnicowanym przyrodniczo terenie są tu na wyciągnięcie ręki.

  W okolicy nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. W sąsiedniej miejscowości znajduje się Happyland czyli Park Rozrywki dla najmłodszych o powierzchni ponad 4 tys. m2 podzielony na Strefę dmuchańców, Park Wodny oraz Strefę Maluszka. Kilka kilometrów od Dobrzykowic znajduje się także Wioska Indiańska Tipi Town.

  Galeria

  Pobierz folder inwestycji Osiedle Swoje Scandi,
  w którym znajdziesz najważniejsze
  informacje dotyczące całego projektu.

  Szeregówka w Dobrzykowicach – spełnij swoje marzenia o domu

  Osiedle Swoje Scandi prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domów szeregowych w Dobrzykowicach. Każdy segment oferuje przestronne wnętrza oraz garaż, a ogłoszenia naszych nieruchomości korzystają z dużego zainteresowania. Deweloper planuje budowę 54 domów szeregowych. Powierzchnia użytkowa każdego domu wynosi 102,20 m2 na dwóch kondygnacjach.

  Sprzedaż domów szeregowych – inwestycja w Dobrzykowicach

  Lokalizacja w gminie Wrocław zapewnia doskonałe warunki dla osób poszukujących spokoju oraz bliskości dużej aglomeracji. Wrocławski klimat, kameralne osiedle oraz zielona okolica to tylko niektóre z wielu zalet naszych domów na sprzedaż w Dobrzykowicach. Każda działka posiada swój własny, cichy ogród, który stanowi prywatną oazę oraz idealne miejsce do regeneracji.

  Domy na sprzedaż w Dobrzykowicach – atrakcyjna lokalizacja w gminie Wrocław

  Na parterze każdego domu znajduje się przestronny salon z częścią jadalną, gdzie można cieszyć się ciepłem ogrzewanie podłogowego, a kameralne rolety zagwarantują ciepło i prywatność. Ponadto, parter obejmuje funkcjonalną kuchnię, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze z kanalizacją.

  Domy w zabudowie szeregowej na sprzedaż – osiedle Swoje Scandi w Dobrzykowicach

  Wszystko to tworzy idealne miejsce dla wschodzącej rodziny czy par, które chcą żyć w zgodzie z naturą, nie rezygnując przy tym z wygód dużej aglomeracji.

  Wyjątkowe domy szeregowe do sprzedaży w Dobrzykowicach

  Na osiedlu Swoje Scandi w Dobrzykowicach każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą deweloperską i odwiedzenia naszego osiedla. Nie czekaj, sprawdź nasze ogłoszenia już teraz i zacznij spełniać swoje marzenia o idealnym domu tuż pod Wrocławiem!

  Zmiany lokatorskie

  Co to są zmiany lokatorskie?

  Są to modyfikacje wykonywane po podpisaniu umowy deweloperskiej w trakcie trwania procesu budowy w oparciu o warunki techniczne i prawo budowlane.

  Czy zmiany lokatorskie są odpłatne?

  Tak. Weryfikacja wniosku w postaci opinii, opracowanie dokumentacji zamiennej oraz realizowane później roboty budowlane są odpłatne.

  Jak i z kim uzgodnić wniosek na zmiany lokatorskie?

  Wniosek na zmiany lokatorskie należy uzgodnić z specjalistą ds. zmian lokatorskich i nanieść w czytelny i jednoznaczny sposób na karty techniczne przygotowane dla danej inwestycji.

  Czym są karty techniczne lokalu?

  Karty techniczne to rzuty lokali odpowiednich branż: architektury, instalacji elektrycznych/teletechnicznych, instalacji sanitarnych (wod.-kan., c.o., wentylacji). Karty techniczne klient otrzymuje po zawarciu umowy deweloperskiej.

  Jaki jest zakres zmian lokatorskich?

  – dobudowanie, usunięcie ścianek działowych,

  – dodatkowe podejścia sanitarne oraz zmiana ich lokalizacji,

  – dodatkowe punkty elektryczne (gniazda, włączniki) i gniazda teletechnicznych oraz zmiana ich lokalizacji, w oparciu o Warunki Techniczne oraz prawo budowlane.

  Od czego zależy weryfikacja zmian lokatorskich i zgoda na ich wprowadzenie?

  Weryfikację przeprowadza deweloper w oparciu o uzgodnienia z Głównym Projektantem i Nadzorem Inwestorskim oraz w oparciu o Warunki Techniczne, prawo budowlane i harmonogramy prac budowlanych.

  Czy dokumentację zamienną może opracować zewnętrzne Biuro Projektowe?

  Nie, jeżeli zgłoszony zakres zmian wymaga opracowania dokumentacji zamiennej to dokumentację zamienną musi opracować Główny Projektant budynku za wiedzą Dewelopera.

  Jak przebiega proces wprowadzania zmian?

  1. Uzgodnienie wniosku przez klienta. Przygotowanie przez klienta wniosku na kartach technicznych dewelopera zgodnie z wzorem w czytelny i jednoznaczny sposób.

  2. Weryfikacja wniosku przez Dewelopera w postaci opinii.

  3. Zakres wnioskowanych zmian lokatorskich może wymagać opracowania Dokumentacji zamiennej przez Biuro Projektowe Dewelopera zgodnie z opinią. Na podstawie opinii wykonywana jest wycena opracowania dokumentacji zamiennej.

  4. Wycena prac budowlanych niezbędnych do wprowadzenia zmian lokatorskich wykonywana jest na podstawie zaakceptowanej dokumentacji zamiennej.

  5. Akceptacja kosztów wyceny przez Klienta i skierowanie prac do realizacji.

  Dziennik budowy