• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Ville Scandi

Miejskie zacisze wśród natury

Sprzedaż zakończona

 

Ville Scandi
Domy szeregowe w cenie mieszkania

kameralne osiedle | wygodna przestrzeń | kompletna lokalizacja

Ville Scandi są odpowiedzią na wszystkie bieżące i długoterminowe potrzeby, jakie niesie za sobą życie, będąc dodatkowo doskonałą alternatywą dla mieszkania w samym centrum miasta. Dom szeregowy o znacznie większym metrażu, z ogrodem i tarasem w cichej i spokojnej dzielnicy. Tu możesz zaprosić znajomych, spędzić czas w ogródku, zorganizować urodzinowe przyjęcie. Po prostu wszystko, czego w typowym mieszkaniu w ścisłym centrum nie doświadczysz.

Swobodny dojazd, dostęp do miejskiej infrastruktury, nowoczesność, technologia, ze szczególnym uwzględnieniem energooszczędności i ekologiczności. Czyli cechy charakterystyczne dla położonych w samym centrum mieszkań. Jednak Ville Scandi to tworzące doskonałą do życia i wypoczynku przestrzeń domy szeregowe, które spełniają wszystkie te warunki, będąc dostępne na wyciągnięcie ręki. Czynnikiem wyróżniającym Ville na tle dostępnych we Wrocławiu mieszkań w podobnej cenie jest metraż – 145 m2.

DOMY

Z OGRODAMI

W OTOCZENIU

NATURY

SCANDI4LIFE

NASZA FILOZOFIA

PRZESTRZEŃ

DLA MIESZKAŃCÓW

Doskonała lokalizacja

12 minut od centrum | zielone sąsiedztwo | tuż przy rzece

Jednym z głównych atutów inwestycji jest jej położenie. 16 szeregowych willi powstało pośród bujnej zieleni na granicy Kowal, Zacisza i Zalesia. Taka lokalizacja zapewnia spokój i harmonię, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach dla zachowania balansu. Położone pośród zieleni willowe osiedle jest idealnym miejscem do życia w ciszy i pozwala na swobodny relaks. Bezpośrednie otoczenie Villi Scandi to nie tylko malownicze nadbrzeże Kanału Żeglugowego Odry, to także Park Szczytnicki czy Pola Marsowe

Ville Scandi zlokalizowane są przy ulicy Czajczej – przecznicy ulicy Kwidzyńskiej, która oddalona jest jedynie o 12 minut drogi od ścisłego centrum Wrocławia. Codzienną komunikację ułatwia także bezpośrednie sąsiedztwo z głównymi arteriami miasta oraz bezproblemowy dostęp do tramwaju i autobusów.

Okolica

tereny rekreacyjne | plac zabaw | aktywny wypoczynek

Spokój i harmonia coraz częściej nie są możliwe do osiągnięcia bez zachowania odpowiedniego poziomu aktywności. Ruch na świeżym powietrzu jest wpisany zresztą w ludzką naturę. Dlatego też Ville Scandi umożliwiają łatwy dostęp do pięknych terenów rekreacyjnych. Poranny jogging nadbrzeżem Odry, przejażdżka rowerem do Stadionu Olimpijskiego, nordic walking Parkiem Szczytnickim – wszystko to jest dostępne dla mieszkańców Villi Scandi.