• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Scandi4Life

Ideą filozofii Scandi4life jest stworzenie mieszkańcom optymalnych warunków do życia

Geneza

Filozofia Scandi4life to z jednej strony efekt naszych doświadczeń w szczególności związanych z realizacją projektów budowlanych i deweloperskich w Skandynawii, ale z drugiej to również odpowiedź na wymagania współczesności. Nad jej powstaniem pracowaliśmy przez wiele lat gromadząc dane, testując kolejne rozwiązania, przede wszystkim jednak uwzględniając zmieniające się oczekiwania osób poszukujących wymarzonego domu. 

Podejście do kwestii budowlanych na północy Europy, oprócz unikalnej architektury, opiera się na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Chodzi tu zarówno o koncepcję planistyczne danego obszaru, zagospodarowanie powierzchni w bezpośrednim otoczeniu budynków jak i tworzenie funkcjonalnej powierzchni wewnątrz. Niemniej jednak równie ważnym aspektem jest wykorzystanie stale rozwijającej się technologii pod kątem obniżenia kosztów utrzymania oraz podnoszenia bezpieczeństwa użytkowania. Co więcej, stosowanie szeregu autorskich rozwiązań technologicznych pozwala na zmniejszenie awaryjności naszych domów, a także przedłużenie ich trwałości. Te aspekty stanowią główny fundament filozofii Scandi4life. 

Jednocześnie w obszarze naszych zainteresowań leżą nowoczesne systemy oczyszczania i filtracji powietrza, rekuperatory, gruntowe wymienniki i pompy ciepła wspomagane automatyką. Te rozwiązania mają na celu stworzenie unikalnego mikroklimatu wewnątrz domu, który istotnie wspiera samopoczucie i zdrowie przyszłych mieszkańców.

Ogród przy każdym domu, przestrzeń i kompletna lokalizacja stanowią dopełnienie naszego podejścia do budownictwa. Filozofia Scandi4life to jedno z niewielu tego rodzaju przedsięwzięć, które tak holistycznie i odpowiedzialne społecznie podchodzi do tworzenia przestrzeni do życia.

Scandi4Life

Przestrzeń

Odpowiedzialność społeczna

Innowacja

Kompletna lokalizacja