• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Scandi City

Domy szeregowe w Siechnicach etap I i II

Sprzedaż zakończona

 

Domy szeregowe w Siechnicach

otoczenie natury | dom z ogrodem | kompletna lokalizacja

Inwestycja podzielona na 3 etapy (dwa pierwsze zostały już ukończone, ostatni z nich jest obecnie w trakcie realizacji) powstaje tuż przy Zalewie Błękitna Laguna. Na osiedle położone na atrakcyjnej działce przy ulicy Paderewskiego w Siechnicach składają się 72 dwukondygnacyjne domy szeregowe, 44 z nich zostały już wykonane, a 28 lokali czeka na nowych nabywców w etapie III. Scandi City łączy w sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, co pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu mieszkańców. Ponadto elastyczny projekt zapewnia dużą swobodę aranżacji i zagospodarowania wnętrz zgodnie z własnymi potrzebami. Każdy z domów jednorodzinnych ma łącznie powierzchnię 111,47 m2 na dwóch kondygnacjach, a jedną z jego zalet jest doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń naturalnym światłem.

Pierwszy poziom zabudowy tworzy przede wszystkim przestronny, jasny salon z wyjściem na taras oraz ogród. Całość została uzupełniona o aneks kuchenny, łazienkę, wiatrołap i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze mieszkańcy mogą skorzystać z trzech lub nawet czterech sypialni oraz bardzo dużej, wygodnej łazienki. Dużym atutem domów powstających w Scandi City są ogrody, które pozwalają na relaks czy spotkania z najbliższymi w otoczeniu zieleni.

DOMY

Z OGRODAMI

W OTOCZENIU

NATURY

SCANDI4LIFE

NASZA FILOZOFIA

PRZESTRZEŃ

DLA MIESZKAŃCÓW

Doskonała lokalizacja

20 minut od Wrocławia | stacja kolejowa | bliskość szkół i przedszkoli

Scandi City tworzą domy z ogrodami położone w podwrocławskich Siechnicach. Do stolicy Dolnego Śląska można dojechać stąd w mniej niż 30 minut pociągiem i w 20 minut samochodem. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie zalewu Błękitna Laguna, który umożliwia mieszkańcom relaks nie tylko w upalne dni.

W najbliższej okolicy mieszczą się także żłobki, przedszkola i szkoły oraz różnorodne punkty usługowe i sklepy. Wszystko czego potrzebują mieszkańcy znajduje się zaledwie kilkanaście minut wędrówki od Scandi City.

Okolica

otoczenie zieleni | aktywny wypoczynek | relaks

Okoliczne tereny stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku czy spokojnej eksploracji. Licznym trasom spacerowym i rowerowym towarzyszą niezwykłe krajobrazy. W pobliżu znajduje się m.in wieża widokowa w Kotowicach czy Zamek Topacz wraz z unikatowym Muzeum Motoryzacji. Ponadto zaledwie kilkanaście minut od osiedla Scandi City są zlokalizowane Jezioro Dziewicze czy Zalew Bajkał.

Sąsiedztwo osiedla pozwala na różnorodne aktywności od spacerów, po jazdę rowerem czy konno. Pobliskie lasy, a także zbiorniki wodne to świetna okazja do weekendowego odpoczynku czy spotkania z najbliższymi w otoczeniu zieleni.

Galeria