• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

O nas

Scandi Group to spółka holdingowa w skład której wchodzą spółki celowe zajmujące się realizacją osiedli domów w zabudowie jednorodzinnej oraz generalny wykonawca spółka Scandibud. Podczas 10 lat działalności oddaliśmy do użytku nowym właścicielom już ponad 23 000 m2 komfortowej powierzchni mieszkalnej we Wrocławiu i jego okolicach.

Wierzymy, że każdy zasługuje na posiadanie swojej przestrzeni jaką jest ogród, w której będzie mógł odpoczywać, marzyć, realizować pasje i spędzać czas z najbliższymi. Wierzymy, że każdy zasługuje też na posiadanie własnego domu, do którego zawsze chętnie będzie wracał po pracy, zajęciach czy długiej podróży. Naszym najważniejszym celem jest więc tworzenie optymalnego miejsca do życia w zgodzie z filozofią Scandi4life. Wszystko po to, byś mógł poczuć się jak u siebie.

Poprzez wielopłaszczyznową analizę wszelkich ryzyk oraz skrupulatne planowanie każdego procesu, stale dążymy do bycia liderem profesjonalnego podejścia do budownictwa jednorodzinnego., Zrównoważony rozwój, ekologia oraz energooszczędne rozwiązania to dla nas priorytet na każdym etapie realizacji projektów. Tworzenie naszych inwestycji oraz budowanie relacji z klientami, pracownikami i partnerami opieramy na trzech kluczowych wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i dokładności.


Nasza inspiracja – Skandynawia

Jeden z piękniejszych regionów Europy, będący kwintesencją niezwykłej przyrody i spokoju. Stanowiący źródło inspiracji dla wielu obszarów otaczającej nas każdego dnia rzeczywistości, w tym również sektora nieruchomości. Zgodnie z literą tekstów źródłowych Skandynawia obejmuje obszar Norwegii, Szwecji i Danii. Jednak często do tego grona dołączane są inne, nie mniej piękne kraje, takie jak Islandia i Finlandia.

Skandynawia od lat cieszy się zasłużoną popularnością, będąc doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy w swym rodzimym kraju nie znaleźli miejsca do życia. Norweskie fiordy, szwedzkie wyspy czy duńskie zabytki to tylko namiastka tego, co można w tej niezwykłej krainie spotkać i doświadczyć.

Dla nas Skandynawia stała się kluczową inspiracją, która jest fundamentem naszego myślenia o budownictwie jednorodzinnym.

Spokój w harmonii z naturą

Skandynawskie życie toczy się w nieco wolniejszym tempie, niż ma to miejsce w większości innych europejskich krajów. Nie znaczy to, że jest ono leniwe, pozbawione emocji czy wielu ciekawych i ważnych wydarzeń. Na pewno mniej jest niepotrzebnego napięcia i ciągłego pędu, który choćby w Polsce tak często doskwiera wielu firmom i pracownikom.

Wszystko ma w życiu swoje miejsce i na wszystko powinien znaleźć się czas. Praca jest ważna, nie jednak najważniejsza. Niezwykle istotne są wartości rodzinne, możliwość spędzenia jak największej ilości czasu relaksując się i rozkoszując oferowanymi przez rzeczywistość atrakcjami.

W ten właśnie sposób podchodzimy do naszej pracy, w ten sposób właśnie myślimy o domu. Czy jest to właściwa droga? Według nas – tak. Jednak to odpowiedź naszych klientów i partnerów jest w tym momencie o wiele bardziej istotna.

Dzięki płynącym z północy inspiracjom, zwracamy również uwagę na miejsce pracy, które tworzymy. Ma ono być inspirujące, przyjemne i komfortowe.