• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Osiedle Scandi

Domy z ogrodami we Wrocławiu. Etap I i II

Sprzedaż zakończona

 

Domy w zabudowie bliźniaczej
Wrocław

kameralne osiedle | duży ogród | kompletna lokalizacja

Osiedle Scandi to unikalny w skali całego Wrocławia projekt, który znajduje się na granicy osiedli Jagodna i Brochowa. Został on podzielony na trzy etapy. W pierwszym etapie powstało 30, w drugim 46 domów w zabudowie bliźniaczej – wszystkie znalazły już swoich mieszkańców, na nowych właścicieli czeka jeszcze 48 lokali w obecnie realizowanym III etapie. Inwestycja dzięki doskonałemu położeniu łączy w sobie spokojną okolicę z wygodną komunikacją z centrum miasta, co składa się na tzw. kompletną lokalizację. Komfort mieszkańców poza zielonym sąsiedztwem zapewnia także rozbudowana infrastruktura i bliskość szkół czy punktów usługowych. Ponadto elastycznie zaprojektowana przestrzeń domów oraz całego osiedla gwarantuje wygodę wszystkim jego mieszkańcom.

We własnych domach będzie mogło zamieszkać przeszło 120 rodzin. Każda z nich otrzyma do dyspozycji przestrzeń na trzech kondygnacjach w domach o zróżnicowanej powierzchni. Uniwersalnie zaprojektowane wnętrza zostały uzupełnione o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które zwiększą komfort użytkowania oraz pozwolą zaoszczędzić coraz droższą dziś energię. Każdy z domów posiada oczywiście własny, duży i zielony ogród.

DOMY

Z OGRODAMI

KOMPLETNA

LOKALIZACJA

SCANDI4LIFE

NASZA FILOZOFIA

PRZESTRZEŃ

DLA MIESZKAŃCÓW

Doskonała lokalizacja

5km od centrum | komunikacja miejska | tuż przy parku

Osiedle Scandi to kameralne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w granicach Wrocławia, zaledwie 5 km od jego centrum. Położone na granicy Brochowa i Jagodna łączy zaciszny charakter z wygodną komunikacją. Mieszkańcy mogą skorzystać z linii autobusowej 133, a także z połączeń kolejowych dzięki bliskości stacji Wrocław-Brochów. W pobliżu osiedla znajdują się także ścieżki rowerowe prowadzące do centrum miasta.

Inwestycja powstała przy jednym z najpiękniejszych i jednocześnie najstarszym parku w mieście – Parku Brochowskim. Bliskość zieleni poza walorami estetycznymi to także okazja do weekendowych spacerów czy zabawy z dziećmi. Otoczenie przyrody, spokojna okolica, bliskość szkół, Biblioteki Miejskiej oraz punktów usługowych, a także wygodna komunikacja z centrum Wrocławia stanowią najważniejsze atuty lokalizacyjne.

Okolica

sąsiedztwo żłobka | plac zabaw | aquapark

Jedną z największych zalet lokalizacji Osiedla Scandi jest bezpośrednie sąsiedztwo Żłobka Miejskiego, które pozwoli na uniknięcie korków oraz problemów z parkowaniem w godzinach porannych i popołudniowych.

W pobliżu można skorzystać z rozmaitych atrakcji, które zapewni tor kartingowy czy nowy Aquapark na Brochowie. Do spacerów z najbliższymi zachęca bliskość Parku Brochowskiego, a w nim liczne ścieżki, place zabaw, a także labirynt grabowy. Wygodna komunikacja z miastem to nie wszystko. Dzięki bliskości stacji kolejowej Wrocław-Brochów mieszkańcy mogą lepiej poznać region podróżując pociągiem.