• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60

Scandi pod klucz

Zamieszkaj w gotowym domu przy parku!

Łączymy wizję przyszłych mieszkańców oraz funkcjonalność pomieszczeń w jedną, spójną całość odpowiadającą indywidualnym preferencjom każdego klienta z osobna. Wspólnie określamy priorytety, na podstawie których powstaje wyjątkowy projekt wykończenia wnętrz.

Zaufaj profesjonalistom i wprowadź się do gotowego domu!

Komfort i wygoda

Opcja wykończenia pod klucz to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących kompleksową usługę. Umożliwia zaoszczędzenie sporej ilości czasu, którą należałoby poświęcić na wykończenie domu we własnym zakresie.

Scandi pod klucz to pełna gama opcji wykończeniowych do wyboru spośród najwyższej jakości materiałów, które dobierane są w zależności od indywidualnych preferencji i oczekiwań  każdego klienta.

Wybierz swój pakiet

Dostępne pakiety wykończenia to OPTIMUM, COMFORT oraz pakiet INDIVIDUAL. Każdy z nich zawiera taką samą liczbę opcji, zróżnicowane są jednak rodzaje materiałów dostępnych w ramach pakietów.

Dostosowanie każdego pakietu prowadzone jest przez dedykowanego specjalistę, aby cały projekt wykończenia wnętrz w maksymalnym stopniu  odpowiadał nakreślonej przez klienta koncepcji.

Przejrzysty proces

Wszystko rozpoczyna się od spotkania, na którym ustalane są szczegóły, na podstawie których konstruowana jest oferta.

Po podpisaniu umowy klient otrzymuje indywidualny projekt, a po jego akceptacji ekipa przystępuje do realizacji. Cały proces zamyka się  maksymalnie w okresie piętnastu tygodni.

Korzyści

– wygoda i przyjemność aranżacji własnego domu
– bez uciążliwych wizyt w sklepach budowlanych
– opieka i fachowa pomoc projektanta wnętrz
– indywidualny opiekun do dyspozycji
– nadzór inżyniera budowy
– gwarantowany czas na oddanie domu
– łatwy do oszacowania koszt usługi
– stała cena
– dwa lata gwarancji
– serwis
– własna wzorcownia z materiałami

Skontaktuj się z nami już dziś!