• Wrocław, Krakowska 36-38
  • Pon – Pt. 9:00 - 17:00
  • biuro@scandi.pl
  • (+48) 71 750 06 60
Czas na zmiany. Poznaj nową odsłonę naszej firmy

Czas na zmiany. Poznaj nową odsłonę naszej firmy

Nie lubimy stać w miejscu, dbamy o rozwój i realizujemy kolejne ambitne projekty. Nieustanna potrzeba doskonalenia sprawiła, że podjęliśmy decyzję o odświeżeniu identyfikacji wizualnej i zmianie nazwy. Od dzisiaj Scandi Home przekształca się w Scandi Group, która będzie tworzyć ramę dla kolejnych przedsięwzięć. Scandi staje się wiodącą marką, towarzyszącą nowym realizacjom.

Rdzeniem wszystkich działań i główną marką jest Scandi Group. Bez zmian pozostają nazwy inwestycji, które będą realizowane zgodnie z wcześniej ustalonymi założeniami przez spółki celowe. Generalnym wykonawcą wszystkich naszych inwestycji, jak miało to miejsce do tej pory, jest ScandiBud. 

Zobacz, co się zmieniło

Najbardziej widocznym elementem wprowadzonych zmian jest odświeżony system identyfikacji wizualnej. Nowe logotypy odzwierciedlają filozofię firmy oraz zamiłowanie do prostoty inspirowanej naturą. Elementem łączącym i jednocześnie wyróżniającym poszczególne marki jest (dosłownie i w przenośni) kropka nad literą “i”, która tym samym podkreśla różnorodność projektów. Paleta kolorystyczna wykorzystana w identyfikacji wizualnej opiera się na barwach kojarzonych z naturą – wodą, roślinnością, ziemią. 

Po długich dyskusjach i wymianie pomysłów stworzyliśmy strukturę, która pozwoli na jeszcze lepszy przepływ informacji i podział zadań, tym samym zwiększając jakość realizowanych projektów. Odmieniona identyfikacja wizualna wyraża nasze dążenia do prostoty, innowacyjności i szacunek dla otaczającej przyrody. Minimalizm i życie w zgodzie z naturą wzorem skandynawskim determinują nasze myślenie o tworzeniu przestrzeni, w której każdy domownik będzie mógł poczuć się “u siebie”.

Marcin Smok, prezes zarządu Scandi

Twój dom, twoja przestrzeń

Wraz ze zmianą nazwy oraz aspektami wizualnymi, postawiliśmy także na nowe hasło. “Twój dom, twoja przestrzeń” to zaproszenie do współtworzenia komfortowego miejsca na ziemi. Innowacyjne rozwiązania, ergonomiczność,  dbałość o każdy szczegół oraz szacunek do otaczającej przyrody to elementy, które towarzyszą każdej inwestycji Scandi.

Powrót